Khatami-khaaen

چند ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری بار دیگر حامیان رهبری به تعیین شرط و شروط پرداخته و این بار علم الهدی ” سند وابستگی به رهبری ” می خواهد. 
وی که پیشتر از حامیان جدی احمدی نژاد بود می گوید: امروز به جای اینکه بخواهیم آدمی را معین کنیم و پشت سرش راه بیفتیم و بعد آینده‎اش را نتوانیم تضمین کنیم بهتر است که بیاییم یک جریان فکری و فرهنگی را بر جامعه‎مان مسلط کنیم که آن جریان وابستگی به ولایت و رهبری است. 
علم الهدی که اینک به منتقد جدی رییس دولت دهم تبدیل شده می گوید: البته هر کسی وابستگی به رهبری را شعار می‎دهد و همه ادعا می‎کنند، لذا نباید ادعا و شعار را بپذیریم، افرادی که ادعا می‎کنند باید سند در وابستگی به رهبری نشان دهند و در مقابل سندی که ارائه می‎دهند باید آنها را قبول کنیم. 
پیش از این علی سعیدی نماینده رهبری در سپاه سه اصل هماهنگی با رهبری، مدیریت قوی برای اداره کشور و ارزشی بودن را از اوصاف یک رئیس جمهور شایسته و کارآمد دانسته بود. 
امام جمعه مشهد تاکید کرد: نباید بگذاریم دیگران در عرصه رقابت در قدرت بیایند و برخلاف فرمایش سیدالشهدا اینجا را یک جامعه لائیک فرض کنند و فکر کنند به این وسیله می‎توانند به سرنوشت مردم و دین ما حاکم شوند. 
علم‌الهدی بیان کرد: در همه کشورهای دنیا مسائل مدیریتی ارتباط با سرنوشت زندگی، جان و مال مردم دارد اما در نظام اسلامی ایران، مسائل مدیریتی ارتباط با سرنوشت دین دارند و دین به مراتب از مال و جانمان عزیزتر است. 
وی عنوان کرد: جریانی که بخواهد قدرت را در دست بگیرد و بعد تمام ارزش‎های دینی ما را نادیده انگارد و فکر کند یک بستر و میدان و جریان برای او فراهم شده و عناصر لائیک، انسان‌های ضد ارزش، مرتکبین منکرات و فحشا اینها را بخواهد از خود راضی نگه داشته و اردوسازی کند و از جریان‎های غیرارزشی سربازگیری کند و با این عرصه در میدان سیاست و نظام ما و سرنوشت اسلام را متوجه مطامع خود قرار دهد این به هیچ وجه درست نیست. 
به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان سید احمد علم‌الهدی در همایش بصیرت عاشورایی و یادواره ۹۴ شهید بسیج اصناف و بازار گلستان در آستان مبارکه امامزاده عبدالله (ع) شهرستان گرگان اظهار داشت: کمبودها، فراز و نشیب‎های اقتصادی در داخل، ضعف‎های امنیتی و رفاهی، کشور را تهدید نمی‎کند بلکه آنهایی که در حاشیه قدرت، جریان‎سازی می‎کنند و بخواهند قدرت را بعد از حکومت نهادینه کنند و با جریان‎سازی‎ها در عرصه سیاست ظهور و بروز پیدا کنند، خطرناک هستند. 
وی بیان کرد: مشکلی که اکنون داریم این است که عوامل و عناصر قدرت‎یاب و فرصت‎طلب برای خودشان در مناصب گوناگون در حاشیه توانمندی‎ها جریان‎سازی می‎کنند تا با جریان در عرصه قدرت وارد شوند که اینها به عنوان یک خطر برای نظام اسلامی مطرح هستند.
Advertisements