احمدی نژاد: اگر تنها نیم ساعت سینه احمدی‌نژاد گشوده شود همه اینها بر باد خواهند رفت

سایت حامی دولت: اینها بر سفره معاویه می‌نشینند و پشت سر علی‌ نماز می‌خوانند

احمدی نژاد: اگر تنها نیم ساعت سینه احمدی‌نژاد گشوده شود همه اینها بر باد خواهند رفت

جـــرس: در واکنش به انتشار اظهارات محمود احمدی نژاد در جمع گروهی از اعضای ستاد انتخاباتی‌ خود، که گفته بود: "تنها ۱۰ درصد حرف‌های خود را گفته و ممکن است ۲۵ درصد دیگر حرف‌هایش را در آینده مطرح کند، اما مابقی را برای مصالحی هرگز نمی تواند بگوید"، یکی از سایت های حامی دولت، بدون تکذیب مفاد سخنان رئیس دولت، رسانه های انتشار دهنده را مورد حمله قرار داد و آنها را "دروغ پرداز" و "مزور" نامید.

تارنمای «نسیم»، روز پنجشنبه به نقل از برخی منابع خبری گزارش داده بود که محمود احمدی‌نژاد در جمع گروهی از اعضای ستاد انتخاباتی‌ خود در سال‌های ۸۴ و ۸۸ اعلام کرده است که "قوه قضائیه آبروی دولت را برده٬ چرا که انحراف دولت حرف سخیفی است" و وی تنها ۱۰ درصد حرف‌های خود را گفته و ممکن است ۲۵ درصد دیگر حرف‌هایش را در آینده مطرح کند، اما مابقی را به خاطر برخی مصالح هرگر نمی تواند بگوید.

دروغ پرداز و مزورند و تحریف کننده
سایت ابصارنیوز از سایت‌های حامی دولت در واکنش به انتشار گزارش‌ سایت‌های فارس و نسیم‌آنلاین درباره‌ "برگزاری دیدار احمدی‌نژاد با حامیانش" نوشت: "رسانه دروغ‌پرداز فارس از زمانی که خبر برگزاری دیدار احمدی‌نژاد با حامیانش به گوشش خورد، سعی کرد تا اخباری جهت‌دار مبنی بر انتخاباتی بودن این جلسه منتشر کند و دیدار رئیس‌جمهور را جلسه ستاد انتخاباتی معرفی کند."

ابصارنیوز، با بیان اینکه سایت دروغ‌پرداز و تزویری فارس، با انتشار خبری تحت عنوان "احمدی‌نژاد با برخی اعضای ستاد انتخاباتی خود دیدار و گفت‌وگو کرد" نوشت: "‌محمود احمدی‌نژاد صبح امروز پنج‌شنبه در محل سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی در نشستی، با حضور تعدادی از دانشجویان و طلاب حامی خود و نیز برخی اعضای ستاد انتخاباتی‌اش در سال‌های ۸۴ و ۸۸ دیدار و گفت‌وگو کرد."

به گزارش این سایت حامی دولت، "سایت تزویری فارس، در حالی که این جلسه را انتخاباتی نام‌گذاری کرده بود نوشته است اگرچه هنوز علت برگزاری چنین نشستی از سوی احمدی نژاد اعلام نشده است با این حال مسئولان اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری ترجیح دادند برخلاف اکثر برنامه‌های رئیس دولت، از دعوت رسانه‌ها برای پوشش خبری و تصویری این نشست خودداری کنند."

بر سفره معاویه می‌نشینند و پشت سر علی‌ نماز می‌خوانند
این سایت همچنین خبر داد که اخبار تکمیلی این نشست را متعاقباً ارسال کند و نوشت: "بالاخره نفوذی‌های فارس اخبار را به صورتی بسیار جرح و تعدیل شده و تحریف شده در اختیار این رسانه قرار دادند تا ساعاتی بعد این سایت تزویری بخش‌هایی از صحبت‌های محمود احمدی‌نژاد را به صورتی ناقص و تحریف‌شده منتشر کند.
این سایت تزویری اما در خبر دوم خود، به تحلیل‌پردازی پرداخت و مطالب جالب و خنده‌داری را نیز انتشار داد؛ از جمله اینکه این نشست بدون حضور عناصر اصلی گفتمان‌ساز حماسه سوم تیر و ۲۲ خرداد به کار خود پایان می‌دهد‌."

ابصار نیوز در حمله به به این رسانه ها تصریح کرد "ما مانده‌ایم کدام عناصر حماسه‌ساز اصلی؛ آنهایی که به دامن هاشمی رفتند، آنهایی که جبهه میراث‌خواران را تشکیل دادند، یا آن‌ها که صفت ابن الوقتی شایسته‌شان است و بر سفره معاویه می‌نشینند و پشت سر علی‌ نماز می‌خوانند."

اما حقیقت جلسه حامیان دولت
سایت حامی دولت، پس از حمله به رسانه های منتشر کنندۀ سخنان احمدی نژاد، در توضیح این دیدار آورده است: صبح امروز (پنجشنبه) از ساعت هشت صبح تعدادی از حامیان واقعی و حقیقی محمود احمدی‌نژاد،‌‌ همان رئیس‌جمهور به فرموده رهبری هوشمند، انقلابی و مومن، در سالن اجلاس سران حضور یافتند تا سوالاتی را که دارند با وی در میان گذاشته و احمدی‌نژاد به برخی از آن‌ها پاسخ دهد.
علیرغم اینکه سایت‌هایی همچون نسیم‌آنلاین و فارس اخبار کذبی مبنی بر انتخاباتی بودن این جلسه منتشر کردند، این نشست بدون هیچ بحث انتخاباتی به کار خود پایان داد، اما نکته قابل توجه آنجاست که گویا مخالفان احمدی‌نژاد هر ریسمان سیاه و سفیدی را مار می‌بینند و…

مشایی و بقایی در این جلسه حضور نداشتند، هیچ بنری، تابلو و کارتی مبنی بر انتخاباتی بودن این جلسه وجود نداشته است و عنوان این جلسه نشست صمیمی حامیان دولت اسلامی اعلام شده بود.

احمدی نژاد به سوالات بسیاری از جمله درخصوص اتهامات منتسب شده به دولت درخصوص ضدولایت فقیه بودن دولت، اتهامات به مشایی و بقایی، برکناری متکی، داستان براندازی در سال ۸۸، رابطه وی با رهبری، اختلاس اخیر، جریان بیداری اسلامی، ماجرای پیام تسلیت به پادشاه عربستان، اتفاقات جاری در بحرین و سوریه و عدم فهم و درک صحیح مدعیان تکفیری و مخالف دولت در این ماجرا، ضعف فرهنگی وزیر سابق ارشاد و بسیاری دیگر از موضوعات پاسخ داد و حضار با تکبیر‌ها و شعارهایی همچون احمدی دلاور پیرو خط رهبر، یار علی در نهروان سکوت‌ و بشکن قهرمان، احمدی‌احمدی حمایتت می‌کنیم و غیره، وی را همراهی کرده و جلسه در صمیمیت خاصی به پایان رسید تا کابوس متوهمان تکفیری، تزویری و میراث‌خواران و ناسپاسان انقلاب از ریسمان سیاه و سفید همچنان باقی بماند و به گفته محمود احمدی‌نژاد اگر تنها نیم ساعت سینه احمدی‌نژاد گشوده شود همه این‌ها بر باد خواهند رفت.

گزارش فارس
در خصوص مفاد سخنان احمدی نِژاد در دیدار گروهی از حامیان خود، فارس نوشته بود:
احمدی نژاد صبح امروز در نشستی غیر‌منتظره‌، با حامیان و برخی از اعضای ستادهای خود دیدار و گفت‌وگو کرد که به دلیل ممانعت از حضور رسانه‌ها، بخش‌هایی از سخنان وی به نقل از منابع آگاه حاضر در این نشست به همراه حواشی آن از نظرتان می‌گذرد؛

به گفته یکی از حضار، برخی از اعضای دفتر مشایی از دو هفته پیش به صورت گزینشی از برخی اعضای ستاد‌های احمدی‌نژاد برای حضور در این نشست، دعوت کرده‌اند چراکه شمار زیادی از حامیان و اعضا و روسای انتخاباتی دیروز دولت امروز بیش از آنکه حامی یک‌جانبه دولت باشند، حامی جریان خدمت در دولت و منتقد جدی جریان انحرافی و نفوذ کرده در این قوه به شمار می‌روند.

هواداران دولت با دعوت دفتر رئیس‌ دولت، از تهران و برخی از شهرستان‌ها از ساعت 8 صبح در محل سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی! گردهم آمده‌اند تا 2 ساعتی که از دیدار با رئیس دولت برای‌شان زمان باقی‌مانده از دستیار ارشد او و مدیر کل سیاسی و امنیتی دفترش گزارشی درباره موضوعات مختلف بشنوند.

این نشست غیر‌منتظره با حضور احمدی‌نژاد و هواداران دولت، مانند سایر نشست‌ها نیست که یک طرف بگوید و طرف مقابل بشنود بلکه این نشست، شبه‌میزگرد پرسش و پاسخی با حضور رئیس‌ دولت و مجتبی ثمره‌هاشمی، مریم مجتهد‌زاده، محمد جعفر بهداد و مسعود زریبافان است. البته در این مراسم برخی دیگر از چهره‌های دولتی و 2 میهمان ویژه ورزشی نیز حضور دارند؛ علی اکبر جوانفکر، عباس امیری‌فر، ابوالحسن فقیه، محمدحسن صالحی‌مرام، محمد شیخان و … از دولتی‌ها و حمید سوریان و یوسف کرمی هم از جمله ورزشی‌های این نشست هستند.

گرچه مسئولان دفتر احمدی‌نژاد در این نشست تلاش کردند مدعوین، به صورت گزینشی حضور یابند اما نوع واکنش و مواجهه هواداران دولت به سخنان احمدی‌نژاد از چیز دیگری حکایت می‌کند؛ آنجا که عده‌ای ترجیح می‌دهند وی را با تکبیر و صلوات همراهی کنند و عده‌ای دیگر با کف زدن.

احمدی‌نژاد در بخشی از سخنان 2 ساعته خود با هواداران امروزش، گرچه مشایی، بقایی، رحیمی را در کنار خود ندارد اما دفاع تمام‌قدی از آنها می‌کند و به گفته یکی از منابع آگاه حاضر در این نشست، قریب به این مضامین می‌گوید که هرکجا که خواستیم حرفی بزنیم گفتند مشایی پشت سر قضیه است و به او حمله کردند و سپس نوبت به رحیمی، بقایی و ثمره مظلوم رسید.

بر اساس گفته‌های این منبع آگاه، رئیس‌ دولت در جای دیگری از سخنانش خطاب به حامیان دولت،گفت اول به ما گفتند رمال. بعد که رمال‌ها را گرفتند، معلوم شد که رمال‌ها و سیاسیون همدیگر را می‌شناسند ولی جالب این بود که ما این رمال‌ها را نمی‌شناختیم.

احمدی‌نژاد در این نشست علاوه بر حمایت قاطع از همکاران نزدیک خود، از فردی بدون اعلام نامش نیز سخن گفت که گرچه امروز از منتقدین جدی‌اش محسوب می‌شود اما رئیس‌جمهور به گفته خودش به او علاقه زیادی دارد. رئیس دولت درباره این فرد، شبیه به این مضامین می‌گوید: فردی بود که نمی‌خواهم اسمش را ببرم و هنوز هم او را دوست دارم که چند ماه پیش انواع مختلف فحاشی‌ها را به ما نسبت داد و حتی به بنده گفت که نزدیک شما را برخی افراد مساله‌دار گرفته‌اند و رحیمی که کنار شما است دزدی کرده و بنده گفتم سند بیاورید اما زمانی که نتوانستند بنده را قانع کنند، اعلام کردند که تو طلسم محبت شده‌ای. البته همین بنده خدا دو ماه قبل نیز پیش من آمد و همین حرف‌ها را زد. اما من پس از اتمام حرف‌هایش به او گفتم که تمام شد…؟! حالا تو از من بشنو: "اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة …."

احمدی نژاد در خصوص رحیمی نیز گفت: خدمت آقا گزارش خلاف واقع می‌بردند. من خدمت رهبری رسیدم و توضیح دادم، بگردند اگر یک ریال دزدی در دولت پیدا کردند بنده در تلویزیون حاضر شده و می‌گویم به‌خاطر اینکه به درد مردم نمی‌خورم استعفا می‌دهم.

وی به دفاع از عملکرد قائم‌مقام دستگیر‌شده بانک مرکزی بر‌می‌خیزد و به گفته منبع آگاه نقل به مضمون می‌گوید: در شعبه دزدی شده اما قائم‌مقام بانک مرکزی را زندانی می‌کنند؛ این فرد چه گناهی کرده است؟ مدیر که در جزئیات دخالت و از آن خبری ندارد.

احمدی‌نژاد در همین زمینه می‌افزاید: به قائم‌مقام بانک مرکزی پس از دستگیری می‌گویند اگر بگویی که کار مشایی بوده تو را آزاد می‌کنیم اما وی در پاسخ می‌گوید آن فرد بی‌گناه است.

بنا بر اعلام این منبع آگاه، احمدی نژاد در بخش دیگری از سخنان خود باز هم از رئیس دفترش حمایت می‌کند و می گوید: به ما گفتند که مشایی به برخی ائمه جماعات کمک کرده و به دنبال آن، ائمه جماعات آن مبالغ را برگردانند که اشتباه کردند، بنده با صراحت اعلام می‌کنم من آن مبالغ را داده بودم چراکه بالاخره مسجد، منطقه و مردم خرج دارند و …

و بالاخره این نشست با صرف ناهار بدون حضور عناصر اصلی گفتمان‌ساز حماسه سوم تیر و 22 خرداد به کار خود پایان می‌دهد و در آخر میهمانان با دریافت یک بسته حاوی ویژه‌نامه‌ اضافه‌شدن جمعیت روزنامه ایران و مهم‌ترین محورهای سخنان وی در جمع استانداران سراسر کشور و … راهی مقصد خود می‌شوند.

روایت نسیم
سایت نسیم آنلاین، از سایت های منتقد دولت، در خصوص سخنان رئیس‌ دولت در دیدار با برخی اعضای ستاد انتخاباتی‌ خود در سال‌های ۸۴ و ۸۸ و سخنان وی پیرامون عزل منوچهر متکی نوشت که گفته است: "متکی در هر دوره ریاست جمهوری کاندیدای من نبود به خصوص در دور دوم چرا که در زمان وزارت وی چهار دیپلمات به سایر کشورها پناهنده شدند."

وی افزود: در جلسه‌ای تصمیم بر آن گرفته شد که متکی از دولت کنار گذاشته شود ولی پس از آن جلسه وی در جلسات دولت حضور نیافت تا آنکه یک شب ساعت ۱۲ ایشان را پیدا کردیم و به وی پیشنهاد ریاست سازمان انرژی اتمی را دادیم که ایشان گفت من می‌خواهم برای گسترش روابط به سنگال بروم و پس از بازگشت در خصوص این مورد صحبت خواهیم کرد و پس از آن به وی گفتم که از نظر من شما دیگر وزیر نیستید.

احمدی نژاد گفت: پس از سفر متکی به سنگال آقایان در پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری حکم وی را زود منتشر کرد که من گفتم که این حکم را بردارید و آنها مقاومت کردند و گفتند که این خبر اعلام شده است.

وی اظهار داشت: مدیر کل تشریفات متکی اعلام کرد که پس ازدیدار رسمی حکم برکناری وی به دستش رسیده است اما متکی درخواست تمدید ملاقات با رئیس جمهور سنگال را داشت که رئیس‌جمهور سنگال بعد از آن دیگر وی را نپذیرفت.

رئیس دولت با اشاره به اعتراضات چپ گرایان در وال استریت گفت: این اتفاق یک نارضایتی عمومی است ولی این جنبش سیستم آمریکا را پایین نمی‌آورد بلکه این شروع یک اتفاق بزرگ است که به نفع انقلاب اسلامی خواهد بود.

وی در ادامه با بیان اینکه دولت را به انحراف متهم می‌کنند اظهار داشت: این حرف سخیفی است که به ما می گویند اسم از امام زمان می برید ولی ولایت فقیه را قبول ندارید و به جای دشمن به ما ایراد می گیرند.

احمدی نژاد افزود: به دولت اتهام می زنند شما عضو انجمن حجتیه و بهایی هستید، این حمله ای که به ما شد بیشتر از حمله‌ به منافقین بود.

وی در ادامه سخنان خود، با حمله به معترضان و فعالان سال ۸۸ مدعی شد: "این جریان براندازی پیش از انتخابات نقشه کشیده بود که پس از فتح وزارتخانه‌ها به بیت رهبری حمله کنند."

رئیس دولت همچنین گفت: "برخی مدعی هستند که بنده با بیان اینکه ولایت فقیه را نمی خواهیم گفته ام که ظهور آغاز شده است ولی من چنین حرفی نزده ام بلکه معتقدم هر چقدر به ظهور نزدیکتر شویم احساس نیاز بیشتری به ولی فقیه پیدا می کنیم.همانگونه که تبعیت از پیامبر برای خداوند است تبعیت از ولایت و ولی فقیه نیز بایستی برای خداوند باشد."

احمدی نژاد گفت: متاسفانه برخی بدون داشتن هیچگونه اطلاعات جامع و کاملی به رئیس دولت توهین کرده و مدعی هستند که دیپلماسی فعالی نداریم ولی معتقدم آنان متوجه واقعیت ها نیستند.

وی در مورد بانک مرکزی نیز گفت: ادعا دارند که بایستی نظارات بیشتری داشتید و کوتاهی در نظارت انجام داده اید؛ آنان با رییس بانک مرکزی کاری ندارند ولی قائم مقام وی را دستگیر و به زندان می فرستند؛ وزیر اقتصاد را استیضاح می کنند و این در حالیستکه با مدیر عامل بانک صادرات کاری ندارند.

رئیس دولت مستقر، در مورد اتهامات وارده به محمدرضا رحیمی، معاون اول و سخنگوی دولت، بدون اشاره به فشارها و لابی گری دولتی ها برای مسکوت نگاه داشتن این موضوع گفت: دو سال است که رییس قوه قضاییه معاون اول دولت را متهم به فساد اقتصادی کرده است ولی نمی توانند این اتهام را ثابت کنند. من به رهبری هم گفته ام که اگر ثابت شود که رحیمی حتی یک ریال هم اختلاس کرده من به تلویزیون آمده و ضمن عذرخواهی اعلام می کنم که شایستگی این سمت را ندارم.

رئیس دولت تاکید کرد "این دولت به قوه قضاییه اعلام کرده که آبروی دولت را برده اید و اگر هم قرار به محاکمه است بایستی علنی صورت گیرد."

وی گفت: بنده فقط ۱۰ درصد حرف ها را تاکنون زده ام و شاید ۲۵درصد دیگر را در آینده بگویم ولی مابقی را هیچگاه نمی توانم به دلایل مصلحتی بیان کنم.

 

مابقی سخنان رئیس دولت
تارنمای ندای سبز آزادی نیز از قول برخی منابع، بخش کامل سخنان رئیس دولت را به این ترتیب منتشر کرده است:

 

 توکلی چه گفت؟

سال ۸۳ یکی از همین آقایان آمد و تحلیلی کرد و گفت برای ریاست جمهوری ما به آقای دیگری فکر می کردیم [احمد توکلی ] دیدیم او نمی تواند ، تو آماده ای؟ گفتم متوجه ابعاد و تبعات حرفی که میزنی هستی؟ اگر یک نفر مثل من از متن پابرهنه ها رییس جمهور شود یک انقلاب دوباره است، بساط اشرافی گری و شاهنشاهی و خانواده تباری و بچاپ بچاپ را جمع می کنم ، تو تحمل داری؟!
سرزده به روستایی محروم در خراسان جنوبی رفتم ، وقتی رسیدم می خواستم زمین دهان باز کند و بروم زیر زمین، ما مسئولیم و اینهمه فقر؟! عده ای دارند منفجر می شوند از بسکه خورده اند و …
فراموش نکرده اید سال ۸۳ را که کسی جرات دفاع از شهدا و دفاع مقدس را نداشت و در تریبون رسمی می گفتند دوران امام تمام شده و به موزه تاریخ پیوسته ، کسی هم چیزی نگفت!

برخورد نهایی نزدیک است
غرب تمام قوای خود را بسیج کرده که بزند و کار را تمام کند ، مثل روز روشن است که ناتو برای حمله به ایران له له می زند
شرایط عادی نیست ، داریم به لحظه برخورد نهایی نزدیک می شویم البته این برخورد الزاما برخورد نظامی نیست و ممکن است برخورد سیاسی و … باشد
داریم به نقطه اوج می رسیم ، اگر غفلت کنیم ضربه ای خواهیم خورد که تا ۵۰۰ سال نتوانیم بلند شویم
می خواستند به سوریه حمله کنند به دبیر کل گفتم برو به همه بگو ناتو پایش را بگذارد به سوریه منطقه منفجر خواهد شد.

نارضایتی ها زیاد است
در داخل کشور مشکلات و نارضایتی کم نیست ، در انتخابات ۸۸ حدود ۱۴ میلیون نفر به مخالفین که به این مشکلات پرداختند رای دادند ، ما هم همان حرفها را می زدیم اما مردم احساس کردند که آنها صداقت ندارند.

رقبای من خانه تیمی داشتند!
قبل از انتخابات ۸۸ از طریق بچه های حزب اللهی که در ستادهایشان بودند متوجه شدم که جریانی بسیار پیچیده برای براندازی سازماندهی می کند ، آنها خانه های تیمی و موتور و حتی اسلحه آماده کرده بودند.
به نهادهای نظارتی هشدار دادم که اینها قصد براندازی دارند و …
پنجشنبه قبل از انتخابات گفته بودند چه ببریم چه ببازیم در خیابانیم.
اکنون جریان براندازی با جریانات دیگر که از ابتدا دنبال پست و مقام بودند همراه شده است.
سال ۸۴ کار به جایی رسیده بود که گفتند اگر کنار نروی کاری می کنیم که در این مملکت نتوانی زندگی کنی
بعد از انتخابات ۸۴ با رقبای خود دیدار داشتم و گفتم اگر کسی و برنامه ای دارید معرفی کنید ، یک نفرشان (ق) گفت هیچی ندارم نه آدم دارم نه برنامه …

کابینه دولت نهم مال من نبود
در کابینه ۲۱ نفری دولت نهم ۱۱ نفر کسانی بودند که در لیست آنها بود.
از طرف حامیان و دوستان راجع به خیلی ها مورد اعتراض قرار گرفتم اما بدانید اگر آنها را در کابینه نمی آوردم همان اول دولت نهم ریشه کن می کردند و کسی هم نمی فهمید حرفهای دولت چیست…

خیلی ها می خواستند به موسوی تبریک بگویند
سال ۸۸ خیلی ها خودشان را آماده کرده بودند که به طرف مقابل تبریک بگویند.
ده درصد از صندوقهای تهران را بازشماری کردند و هشت هزار رای به آرای من اضافه شد!
برای انتخابات ریاست جمهوری بعد برنامه ریزی کرده اند و به مانعی بزرگ رسیده اند که ارتباط دولت با مردم است. خطی که در امتداد کار دولت ترسیم می شود به آنها نمی رسد.
جلسات گوناگون گذاشتند تا جایگاه دولت را در افکار عمومی دگرگون کنند گفتند اگر خودمان را نمی توانیم بالا بکشیم دولت را پایین می کشیم.

حضور زنان در ورزشگاهها کار رهبری بود
یکی از آقایان آمد اعتراض کرد،گفتم یک مورد بگو که دولت خلاف فتوای رهبری عمل کرده باشد گفت مساله حضور بانوان در ورزشگاهها. گفتم از رهبری اجازه خواسته ایم ایشان فرمودند به دولتهای قبل اجازه ندادم اما تو جون می خواهی اصلاح کنی اجازه می دهم ، بعدها که سروصدا شد فرمودند فعلا مساله اول کشور نیست.

همه امامان جمعه از من پول گرفته اند
گفت مشایی به ائمه جماعات پول داده ، گفتم اولا من داده ام نه مشایی، ثانیا یکی را از ائمه جماعات بیاورید که درخواست نکرده باشد . بالاخره ائمه جماعات مورد مراجعه مردم هستند و باید منابعی در دست داشته باشند.

همه گروههای ترور علیه احمدی نژاد

من متوجه خطرات سفرهای استانی هستم ، دهها گروه برای ترور آمده اند که خنثی و دستگیر شده اند ، ریگی در اعترافاتش گفت چندبار می خواستیم ترور کنیم ولی می ارزد ده تا رییس جمهور هوا شود اما مردمی بودن نظام حفظ شود چون قدرت نظام به مردم است.
می گویند تو محبوب شده ای و نظرت درباره رییس جمهور بعدی موثر است ، می پرسم تبلیغات کرده ام یا کار؟ می گویند کار کرده ای ، می گویم آیا کار نکنم؟!
همزمان هم می گویند انجمن حجتیه ای هستید هم بهایی! اینها که ضد هم هستند!
اینها می خواستند تخریب ها را آبان ماه شروع کنند اما خدا خواست زودتر شروع کردند.
دولت را به ارتباط با رمالها متهم کردند ، آخرش معلوم شد رمالها با همه ارتباط دارند جز ما! کسانی کارهایشان را با رمالها هماهنگ می کنند که ادعای آخر خط سیاستمداری دارند!
گفتم حالا که همه را گرفته اید و من می دانم که جراتش را ندارید بگویید اشتباه بود لااقل بگویید اتهامات به دولت وارد نبود.

دفاع از رحیمی
معاون اول قوه قضائیه حرفی زد و همه رسانه ها زدند که منظور رحیمی بود و آنها هم تکذیب نکردند. رفتم خدمت رهبری و گفتم اگر یک ریالش ثابت شود می روم تلویزیون و عذرخواهی می کنم و کنار می روم اما نتوانستند.
گفتند مشایی چهار میلیارد دلار برده گفتم اسناد مالکیت و حسابهای بانکی که دست شماست اثبات کنید.
در ماجرای فساد بانکی اخیر اصل جرم و جعل اسناد در بانک صادرات بوده ، مدیر عامل بانک صادرات را وادار کردند روز جمعه مصاحبه بگذارد و بیندازد گردن دولت.

جهرمی بعد از افشای اختلاس هم سند سازی می کرد
مدیر عامل بانک صادرات بعد از آنهمه ماجرا ۱۲ تیرماه برای همین گروه اعتبار تصویب کرده است.
قائم مقام بانک مرکزی را دستگیر کرده اند که تو در نظارت کوتاهی می کردی برو زندان او گفته وظیفه من نظارت عالیه است ، اما به مدیر عامل بانک صادرات که می رسد می گویند به شعبه ربط دارد.
وقتی متوجه شدم که این گروه می خواهند بانک تاسیس کنند به رییس بانک مرکزی گفتم اینها حمایت غیرقانونی می شوند بررسی کن بعد هم مجوزشان لغو شد. می دانم چه کسانی پشت اینها هستند که جزو همان ۵۰ – ۶۰ درصد است.
فکر کردند چهار پنج نفر دور من هستند و آنها را زدند ، نفر بعدی هم ثمره هاشمی مظلوم است.
ابن سینا را به کفر متهم کردند با این دوبیت جوابشان را داد : کفر چو منی گزاف و آسان نبود/ محکمتر از ایمان من ایمان نبود/ در دهر چو من یکی و آنهم کافر/ پس در همه دهر یک مسلمان نبود. حالا حکایت ماست…
اینها که ما را به ضدیت با ولایت فقیه متهم می کنند می شود حسابهای بانکی و تغییرات دارایی هایشان را اعلام کنند؟!
تنظیم میکنم دارایی هایمان را اعلام کنیم و در روزنامه منتشر کنیم هرکس هرچه غیر از آن پیدا کرد مال خودش ، بشرطی که آنها هم اعلام کنند و هرکی هرچی غیر از آن پیدا کرد مال خودش!

نارضایتی مردم از …

درد مردم و نارضایتی هایشان بخاطر کثافت کاریهای آنان است ، از پایین شهر پابرهنه به بالای شهر آمدند و میلیاردر شدند
گفتم رابطه ما و ولی فقیه رابطه پدر و فرزندی است همانطور که پیامبر فرموده اند : انا و علی ابوا هذه الامه ، آمدند در اجتماع منیریه گفتند رابطه ما رابطه ارباب و رعیتی است ، به رهبری عزیز گفتم با وجود این دوستان نیازی به دشمن ندارید!
آقایی که ۹ صبح می آید و ۲ بعد ظهر می رود و از سه شنبه هم نیست و به ویلا و باغ می رود …پایش را می اندازد روی هم و می گوید شما ضد ولایت فقیه هستید!
کسی که سالی دوسه ماه مرخصی دارد و کیف و تفریحاتش هم سرجایش برقرار است و … چنین کسی اگر بگوید طرفدار ولایت فقیه است به ضرر ولایت فقیه است

بی شعورها در تلویزیون
طرف شعور ندارد در تلویزیون می گوید پولشویی کرده اند! پولشویی تعریف دارد ، پولشویی پول ناشی از مواد مخدر است که خرج تروریسم می شود!
دزد در زندان است نمی روند از او بپرسند حامی تو چه کسی بوده ، از قائم مقام بانک مرکزی می پرسند!
عرض کردم اجازه بدهید اینها را با روش احمدی نژادی ظرف یک ماه بنشانم سرجایشان …
اینها که سهل اند ، آمریکا و اروپا و … هم جمع شوند نمی توانند این دولت را زمین بزنند.
هرچه به ظهور نزدیک تر می شویم احتیاج ما هم به ولایت فقیه بیشتر می شود.
می رویم سفر استانی تا از زبان مردم جواب دشمن را بدهیم. حوادثی در پیش است و باید مردم در صحنه باشند تا جواب دشمن را بدهند.

هنوز اول کار است
هنوز اول عشق است ! تا روزی که امپراتوری آمریکا از کاخ سفید به زیر کشیده شود کار داریم هنوز!
مسیر پر پیچ و خمی است و هوشمندی می خواهد.
حسینی وزیر اقتصاد قهرمان کشتی دانشجویان بوده ، قبل از استضیاح گفته بود رفتیم فینال یا اول می شویم یا دوم! گفتم هر اتفاقی بیفتد برنده ای حتی اگر بدنت زیر سم اسبها بیفتد.
یک آقایی که تندروی کرد و گفت بزرگترین خطر از صدر اسلام تا کنون و هفته بعد گفت اینها عددی نیستند ، پیغام داده بود که نگران شما هستم. پیغام دادم که این دولت را خدا بر سرکار آورده و اگر کسی در ذهنش این باشد که او دولت را آورده ، خدا حالش را می گیرد و به جایی می رساند که همه بفهمند او نبوده.
به خدا اگر ما را آخرین نفر صف مومنان هم به حساب بیاورند کلاهمان را به آسمان هفتم می اندازیم.
اگر این دولت نیم ساعت فرصت حرف زدن داشته باشد قیمت سوراخ موش بالا می رود!
در انتخابات مجلس اگر مردم باور کنند که کسی طرفدار دولت است به او رای می دهند.

اختلاس هفت هزار میلیاردی برادر لاریجانی
اسامی مفسدان را دادم گفتند سیاسی بوده ، در جلسه سران قوا گفتم سیاسی بوده؟! بروم جواب بدهم؟
از قوه قضائیه خواستم ۷۰۰ هکتاری که کسی [ منظور برادر لاریجانی، محمد جواد لاریجانی است ]در اطراف تهران تصرف کرده بگیرد و به بیت المال برگرداند. اگر هر متر مربع آن را صد هزار تومان حساب کنیم می شود ۷۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان!
۸+۷ را از هر طرف بخوانیم می شود ۸+۷ و فرقی ندارد!
بیداری انسانی مگر بد است؟ اسلام امده انسان را بیدار کند. خدا یک دین بیشتر نفرستاده که همان اسلام است.

متکی وزیر من نبود

روز پشیمانی نزدیک است که بیایید و بگویید اشتباه کرده اید و دولت چنین و چنان است
متکی کاندیدای من برای وزارت خارجه نبود. پارسال که به سازمان ملل رفتیم ، سه چهار دیپلمات که با اعزامشان مخالف بودم پناهنده شدند، در جلسه ای که نمی توانم بگویم چه کسانی در آن جلسه بودند تصمیم گرفته شد که عوض شود. از زمانی که این تصمیم گرفته شد تا سه ماه پیدایش نمی کردیم و مدام در سفر بود. یک روز پیدا کردیم و ساعت ده شب جلسه ای تنظیم شد. گفتم دیگر از نظر من وزیر نیستی بیا معاون من و رییس سازمان انرژی اتمی شو. گفت میخواهم بروم سنگال ، گفتم از طرف من که ماموریتی نداری. با من هماهنگ نمی کرد و ماموریت می رفت. گفت میروم سنگال و دوشنبه اینجا هستم. گفتم دوشنبه غروب دفتر حکم را بزنند. دیر آمد به دفتر گفتم دست نگه دارند ، گفتند خبر در رسانه ها منتشر شده و دیگر نمی شود. مدیر کل دفتر وزارت خارجه گفت دوشنبه ملاقاتهای رسمی تمام شده بود و ایشان جلسات را تمدید کرده بود و حتی از آنجا با وزارت خارجه تماس گرفته و خواسته بود که سفر دیگری برایش هماهنگ کنند!
نمی توانم بگویم چه کسی گفته بود ایشان را بردارید.
تمام پنج شش سال بار وزارت خارجه روی دوش من بود. از کارشناسان و متخصصان وزارت خارجه استفاده نمی کرد
خراب می کنند و می گویند تو برو درستش کن. آن آقا در روزنامه اش می نویسد بحرین مال ایران است بروید بگیرید! بعد میگوید چرا دیپلماسی ضعیف است .

Sabz Challenger

Advertisements